Tüm çocuklar yetişkin olana kadar bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Bununla birlikte birçok aile iş hayatının yoğunluğu gibi farklı faktörlerden dolayı çocuk bakımı konusunda sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bu problemlerin yaşandığı durumlarda çocuk bakımına yönelik çocuk bakıcısı, çocuk hemşiresi, pedagog, dadı gibi ihtiyaçlar meydana gelir.

1982 yılından bu yana hizmet veren Anıl Danışmanlık olarak Levent’te çocuk bakımına yönelik ihtiyaçlarınıza çözümler getiriyoruz. Levent çocuk bakıcısı gibi çocuk bakımı için çalışan arayışı içerisinde olan aileler için tecrübeli çalışan kadromuz ve kurumsal deneyimimiz ile çözümler üretiyoruz. Levent için çocuk bakıcısı arayan aileler için hangi hizmetleri verdiğimizi burada bulabilirsiniz.

Levent Çocuk Bakıcısı

Levent’te çocuk bakımına yönelik bakıcı talep edenler için, farklı ihtiyaçlara hitap eden çözümler sunuyoruz. Levent çocuk bakıcısı çalıştırmak için sizin bize taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz yatılık, dilerseniz de yarım gün çalışan çocuk bakıcıları bulabilirsiniz. Anıl Danışmanlık’a çocuk bakıcısına hangi gün ve saatlerde ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır. Taleplerinize bağlı olarak part-time veya tam zamanlı çocuk bakıcısı ile ön görüşme yapmanızı sağlamaktayız. Levent çocuk bakıcısı arayışındaysanız, daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Levent Çocuk Hemşiresi

Çocukları için gerekli bakım ve tedavilerini üstlenecek çocuk hemşiresi tutmak isteyen ailelere çözümler üretiyoruz. Levent’te çocuk hemşiresi tutmak isteyen aileler için çocuklarının her ihtiyacını profesyonelce karşılayan, alanında eğitimli ve uzman çocuk hemşireleri ile yanınızdayız. Çocuk hemşiresi olarak çalışan kadromuzda yer alan kişiler alanında uzman ve referanslı çocuk hemşirelerinden meydana gelmektedir. Çocuk hemşireleri çocuklarının genel bakımlarından ateş kontrolüne kadar tüm detayları inceler ve kontrol altında tutar. Levent’te çocuk hemşiresi arayan ailelerin talepleri ile paralel olarak size uygun en iyi adayın sizinle ön görüşme yapmasını ve tanışmanızı sağlıyoruz. Levent çocuk hemşiresi arayan aileler konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilir.

Levent Çocuk Dadısı

Levent’te dadı arayışı içerisinde olan aileler için, farklı ihtiyaçlara yönelik alanında deneyimli ve referanslı dadı kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Özellikle çalışan ebeveynlerin çocuklarının eğitimi ve gelişimi için yeterli desteği sağlayamadığı durumlarda gerekli olan dadılar, çocukların gelişimi için önemli bir görev yürütmektedirler. Levent dadı arayışında olanların ihtiyaç ve talepleri ile ilgili detayları bizlere bildirmesi yeterli olacaktır. Taleplerinize paralel olarak part-time, tam zamanlı, yatılı gibi farklı çalışanları sizlere yönlendirebilir ve ön görüşme yapmanızı sağlayabiliriz. Levent’te dadı arayışında olanlar detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir.

Levent Çocuk Pedagogu

Psikoloji, çocukların gelişiminde en önemli konulardan bir tanesidir. Çocukken deneyimlenen her yaşantı ileride çocuğun kişiliğinin oluşmasına etkide bulunacaktır. Dolayısıyla çocukların gelişim aşamalarında yanlış bilgilere ve durumlara maruz kalması sakıncalıdır. Bu tarz sakıncaların meydana gelmesi çocuklarda uyku ve beslenme bozuklukları gibi durumları meydana getirir. Pedagogların önemi de bu noktada ortaya çıkar. Levent pedagog arayışında olan aileler için de deneyimli ve uzman pedagog kadromuz ile çözüm önerileri getiriyoruz. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun pedagogu seçip, sizinle ön görüşme yapmasını sağlıyoruz. Levent’te pedagog arayan ve konu ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen aileler bizlerle iletişime geçebilirler.

Levent Çocuk Gelişimcisi

Levent çocuk gelişimcileri arayan aileler için Anıl Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz. 0-14 yaş grubunda yer alan çocukların gelişimlerinde ve eğitimlerinde görev üstlenen ve aileleri de bu doğrultuda bilgilendiren çocuk gelişimcileri, çocukların gelişimlerini farklı yönlerden destekler. Levent’te çocuk gelişimcisi arayan aileler için, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda onlar için en iyi çocuk gelişimcisi ile ön görüşme sağlıyoruz. Detaylı bilgiler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Levent Çocuk Mürebbiyesi

Mürebbiyeler çocukların hem bakımı hem de eğitimi için çaba gösterirler. Dolayısıyla farklı sebeplerden ötürü çocuklarına fazla vakit ayıramadığını düşünen aileler için mürebbiye tutmak uygun bir hareket olacaktır. Bu doğrultuda Levent’te mürebbiye arayışında olan aileler için Anıl Danışmanlık olarak çözüm önerileri sunuyoruz. Alanında tecrübeli ve referanslı mürebbiye çalışan kadromuzdan, sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun mürebbiye ile ön görüşme yapmanızı ve tanışmanızı sağlıyoruz. Levent mürebbiye arayışındaysanız ve sunduğumuz hizmet ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Levent Çocuk Oyun Ablaları

Çocuklar büyüdükçe kendilerine daha çok keşfetmeye başlarlar. Ancak onlara bu konuda yardımcı olunmadığında çocuklar kendilerini keşif konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Müziğe ilgi duyan çocuklar, içlerindeki bu isteği keşfetmedikleri sürece bu alan ile ilgili hobi geliştiremezler. Kendilerini keşfettiklerinde ise ailelerinin yardımıyla bu alana yönelebilir ve kendilerini geliştirebilirler. Oyun ablaları da tam bu görevi üstlenir. Çocukların büyüme aşamasında kendilerini keşfetmelerine, yeni hobiler bulmalarına yardımcı olurlar. Oyun ablaları çocuk eğitiminde uzman ve pedagojik altyapıya sahip insanlardır. Dolayısıyla çocukların sosyal gelişimlerine büyük katkılar sağlarlar. Bu amaç ile Levent’te oyun ablası arayışında olan aileler için Anıl Danışmanlık olarak çözümler üretiyoruz. Sizin oyun ablaları ile ilgili istek ve ihtiyaçlarınızı bize bildirmeniz yeterli oluyor. Taleplerinizle paralel olarak çocuğunuz için en iyi olacak oyun ablasını, deneyimli ve referanslı kadromuz içerisinden seçiyoruz. Levent oyun ablası arayışında olan ve daha fazla bilgi almak isteyen aileler bizlerle iletişime geçebilirler.