Tüm çocuklar sağlıklı bir gelişim için yetişkin olana kadar bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Ebevenylerin bu konuda en büyük pay sahibi olan kişiler olduğu bilinir. Ancak günümüz modern dünyasında iş yaşamının yoğunluğu, trafik, toplantılar gibi birçok sebepten ötürü ebeveynler çocuklara yeteri kadar vakit ayıramamaktadırlar. Böyle durumlarda çocuk bakımına yönelik çocuk bakıcısı, çocuk hemşiresi, pedagog, dadı gibi ihtiyaçlar doğar.

1982 yılından bu yana hizmet veren Anıl Danışmanlık olarak Etiler’de çocuk bakımına yönelik ihtiyaçlarınıza çözümler getiriyoruz. Etiler çocuk bakıcısı gibi çocuk bakımı için çalışan arayışı içerisinde olan aileler için tecrübeli çalışan kadromuz ve kurumsal deneyimimiz ile çözümler üretiyoruz. Etiler için çocuk bakıcısı arayan aileler için hangi hizmetleri verdiğimizi burada bulabilirsiniz.

Etiler Çocuk Bakıcısı

Etiler’de çocuk bakımına yönelik bakıcı arayanlar için, farklı ihtiyaçlara hitap eden çözümler sunuyoruz. Etiler çocuk bakıcısı olarak sizin bize isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz yatılık, dilerseniz de yarım gün çalışan çocuk bakıcı çözümleri sunabilmekteyiz. Bu noktada çocuk bakıcısına hangi gün ve saatlerde ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır. İlettiğiniz talepler doğrultusunda part-time veya tam zamanlı çocuk bakıcısı ile ön görüşme yapmanızı sağlamaktayız. Etiler çocuk bakıcısı arayışındaysanız, daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiler Çocuk Hemşiresi

Çocukları için gerekli bakım ve tedavilerini üstlenecek çocuk hemşiresi tutmak isteyen ailelere çözümler üretiyoruz. Etiler’de çocuk hemşiresi tutmak isteyen aileler için çocuklarının her ihtiyacını profesyonel olarak karşılayan, alanında eğitimli ve uzman çocuk hemşireleri ile yanınızdayız. Çocuk hemşireleri çocuklarının genel bakımlarından ateş kontrolüne kadar tüm detayları inceler ve kontrol altında tutar. Kadromuzda çocuk hemşiresi olarak bulunan çalışanlar alanlarında eğitimli, uzman ve referanslı çocuk hemşireleridir. Etiler’de çocuk hemşiresi arayışı içerisindeyseniz, bize istek ve ihtiyaçlarınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Talepleriniz doğrultusunda sizin için en iyi çocuk hemşiresini sizinle ön görüşme yapmasını ve tanışmanızı sağlıyoruz. Etiler çocuk hemşiresi arayan aileler konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilir.

Etiler Çocuk Dadısı

Etiler’de dadı arayışı içerisinde olan aileler için, farklı ihtiyaçlara yönelik alanında deneyimli ve referanslı dadı kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Özellikle çalışan ebeveynlerin çocuklarının eğitimi ve gelişimi için yeterli desteği sağlayamadığı durumlarda gerekli olan dadılar, çocukların gelişimi için önemli bir rol üstleniyor. Etiler dadı arayışında olanların bize yalnız taleplerini ve kriterlerini iletmeleri yeterlidir. İstekleriniz doğrultusunda part-time, tam zamanlı, yatılı gibi farklı çalışanları sizlere yönlendirebilir ve ön görüşme yapmanızı sağlayabiliriz. Etiler’de dadı arayışında olanlar detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir.

Etiler Çocuk Pedagogu

Çocukların gelişiminde psikoloji ve ruhsal durum büyük önem arz eder. Nitekim çocukların yaşadığı deneyimler, öğrendiği bilgiler, gördüğü şeyler onların gelecekteki davranış ve tutumlarını etkiler. Yanlış gelişim safhası çocukların şiddet eğilimli olmasına, beslenme dengesinin bozulmasına, uyku problemleri yaşamasına ve daha birçok soruna yol açar. Bu noktada da pedagogların önemi devreye girer. Etiler pedagog arayışında olan aileler için de deneyimli ve uzman pedagog kadromuz ile çözüm önerileri getiriyoruz. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun pedagogu seçip, sizinle ön görüşme yapmasını sağlıyoruz. Etiler’de pedagog arayan ve konu ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen aileler bizlerle iletişime geçebilirler.

Etiler Çocuk Gelişimcisi

Etiler çocuk gelişimcileri arayan aileler için Anıl Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz. 0-14 yaş grubunda yer alan çocukların gelişimlerinde ve eğitimlerinde önemli rol oynayan ve aileleri de bu doğrultuda yönlendiren çocuk gelişimcileri, farklı yönlerden çocukların gelişimlerini destekler. Etiler’de çocuk gelişimcisi arayan aileler için, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda onlar için en iyi çocuk gelişimcisi ile ön görüşme sağlıyoruz. Detaylı bilgiler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiler Çocuk Mürebbiyesi

Mürebbiyeler çocukların hem bakımı hem de eğitimi için görev üstlenirler. Bu açıdan mürebbiyeler çocuklarına yeteri kadar vakit aramayan aileler için ideal çözümler arasında yer almaktadır. Etiler’de mürebbiye arayışında olan aileler için Anıl Danışmanlık olarak çözüm önerileri sunuyoruz. Alanında tecrübeli ve referanslı mürebbiye çalışan kadromuzdan, sizin için en uygun olanını size öneriyor ve ön görüşme yapmanızı sağlıyoruz. Etiler mürebbiye arayışındaysanız ve sunduğumuz hizmet ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiler Çocuk Oyun Ablaları

Çocukların büyüme aşamasında kendilerini keşfetmelerine, yeni hobiler bulmalarına yardımcı olan oyun ablaları, çocuk eğitiminde uzman ve pedagojik alt yapıya sahip kişilerdir. Çocukların genel olarak sosyal açıdan gelişimlerine büyük katkı sağlarlar. Oyun oynama, ders yapma, sanatsal aktivitelere katılma gibi birçok fayda sağlarlar. Bu doğrultuda Etiler’de oyun ablası arayışında olan aileler için Anıl Danışmanlık olarak çözümler üretiyoruz. İstekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda çocuğunuz için en iyi olacak oyun ablasını, deneyimli ve referanslı kadromuz içerisinden seçiyoruz. Etiler oyun ablası arayışında olan ve daha fazla bilgi almak isteyen aileler bizlerle iletişime geçebilirler.