Bebekler dünyaya ilk adımlarını atmaları ile birlikte bakım, sevgi ve ilgi onlar için en önemli konular olur. Ancak birçok anne-baba iş gibi meşguliyetlerden dolayı bebeklerine gerekli bakımı ve ilgiyi sağlama konusunda yeterli zamanı bulamayabiliyor. Böyle durumlarda sorunun giderilmesi adına bebek bakıcısı, bebek hemşiresi, pedagog, dadı gibi arayışlara girilir.

1982 yılından bu yana hizmet veren Anıl Danışmanlık olarak Etiler’de bebek bakımına yönelik ihtiyaçlarınıza çözümler getiriyoruz. Etiler bebek bakıcısı gibi bebek bakımı için çalışan arayan anne babalar için tecrübeli çalışan kadromuz ve kurumsal deneyimimiz ile çözümler üretiyoruz. Etiler bölgesi için bebek bakıcısı arayan aileler için hangi hizmetleri verdiğimizi burada bulabilirsiniz.

Etiler Bebek Bakıcısı

Etiler’de bebek bakıcı arayan ebeveynler için farklı taleplere yönelik olarak çözümler geliştiriyoruz. Etiler bebek bakıcısı tutmak için sizlerin yalnızca bize taleplerini ve kriterlerini söylemeniz kafi olacaktır. Taleplerinize paralel olarak isterseniz yatılı, isterseniz de yarım gün çalışan bebek bakıcıları bulabilirsiniz. Anıl Danışmanlık’a bebek bakıcısına hangi gün ve saatlerde ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz yeterli olacaktır. İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda part-time ya da tam zamanlı bebek bakıcısı ile ön mülakat yapmanızı sağlıyoruz. Kriterlerinizi karşıladığını düşünüyorsanız ilgili görevli işine hemen başlayabiliyor. Etiler bebek bakıcısı arayışındaysanız, daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiler Bebek Hemşiresi

Bebekleri için gerekli bakım ve tedavilerini yürütecek bebek hemşiresi arayışında olan ebeveynlere yönelik çözümler geliştiriyoruz. Etiler’de bebek hemşiresi arayışında olan aileler için bebeklerinin sağlık ile ilgili ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayan, alanında eğitimli ve uzman bebek hemşireleri ile hizmet veriyoruz. Bebek hemşiresi olarak çalışan kadromuzda bulunan çalışanlar alanında uzman ve referanslı bebek hemşirelerinden oluşmaktadır. Bebek hemşireleri bebeklerin ilk bakımlarından ateş kontrolüne kadar bebeklerin sağlıkları ile ilgili tüm detayları inceler ve kontrol altında tutar. Etiler’de bebek hemşiresi arayan ailelerin talepleri doğrultusunda size uygun en iyi adayın sizinle ön görüşme yapmasını ve tanışmanızı sağlıyoruz. Mülakat yaptığınız kişinin bebeğiniz için uygun bir bebek bakıcısı olduğunu düşünmeniz halinde, hemen işe başlayabiliyorlar. Etiler bebek hemşiresi arayan aileler konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilir.

Etiler Bebek Mürebbiyesi

Mürebbiyeler bebeklerin hem bakımı hem de eğitimi ile ilgili görevleri üstlenirler. Bu kapsamda Etiler’de bebek mürebbiyesi tutmak isteyen ebeveynler için Anıl Danışmanlık olarak hizmet veriyoruz. Mürebbiyeler, bebeklerin genel bakımlarını üstlenmelerinin yanı sıra onların psiko-sosyal gelişimlerini destekleyici oyunlar da oynamaktadırlar. Etiler’de bebek mürebbiyesi arayan aileler için alanında tecrübeli ve referanslı mürebbiye çalışan kadromuzdan, taleplerinize en uygun mürebbiye ile ön görüşme yapmanızı ve tanışmanızı sağlıyoruz. Uygun olduğunu düşünmeniz halinde, bebek mürebbiyesi hemen çalışmaya başlayabiliyor. Etiler mürebbiye arayışındaysanız ve sunduğumuz hizmet ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiler Bebek Pedagogu

Bebekler dünyaya gelmesi ile birlikte özellikle ilk 6 ay bebeklerin gelişimi, beslenmeleri ve anne ile olan ilişkileri büyük önem arz eder. Bebekler büyüdükçe daha da gelişir, yeni bilgiler edinirler. Bu süreçte bebeklerinin nöro gelişimsel olarak desteklenmelerinde annelerin payı büyüktür. 0-6 ay, 6-12 ay gibi süreçlere ayrılan bebek gelişiminin her evresinde bebeklere farklı destekler verilmesi gerekmektedir. Bu noktada akademik ve bilimsel alt yapıları olan pedagoglar annelerin en büyük yardımcıları arasında yer alırlar. Nitekim pedagoglar bebeklerin gelişim çizelgelerini oluşturur, onların gelişimlerini takip eder, anneye tavsiyeler ve daha birçok destek verir. Anıl Danışmanlık olarak Etiler’de bebek pedagogları arayanlar için kadromuz içerisinde alanında hem uzman, hem referanslı hem de deneyimli pedagoglar bulunmaktadır. Siz de Etiler’de pedagog arayışı içerisindeyseniz ve konu ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiler Bebek Oyun Ablaları

Bebekler dünyaya gözlerini ilk açtıkları andan itibaren hem çevresindeki insanları hem de eşyaları ve nesneleri tanımaya çalışırlar. Bu noktada bebeklerle vakit geçirmek, onlarla ufak oyunlar oynamak bebeklerin dünyayı tanımaları ve daha iyi kavramaları konusunda destek olacaktır. Bebek ablaları bu doğrultuda önemli bir görev üstlenir. Nitekim oyun ablaları bebek gelişiminde uzman ve pedagojik altyapıya sahip çalışanlardır. Buna bağlı olarak bebeklerin gelişimlerine ve dünyayı tanımalarına çok yardımcı olurlar. Bu kapsam’da Etiler’de bebekler için oyun ablası tutmak isteyen ebeveynler için Anıl Danışmanlık olarak hizmet veriyoruz. Sizin bebek oyun ablaları ile ilgili istek ve ihtiyaçlarınızı bize bildirmeniz yeterli oluyor. Taleplerinizle paralel olarak bebeğiniz için en iyi olacak oyun ablasını, deneyimli ve referanslı kadromuz içerisinden seçiyoruz. Etiler bebek oyun ablası arayışında olan ve daha fazla bilgi almak isteyen aileler bizlerle iletişime geçebilirler.