İnsanlar yaşlandıkça kaçınılmaz olarak fiziksel ve ruhsal dezenformasyonları artar. Nitekim günümüzde yaşlılar arasında sıklıkla görülen hastalıklar arasında kemik erimesi, alzheimer, kanser, tansiyon, kalp hastalıkları, diyabet gibi hastalıklar bulunmaktadır. Bu tarz hastalıklar yakınımız olan yaşlıların hayatlarına büyük ölçüde etki ediyor. Bu tarz problemlerin ortaya çıktığı durumlarda da özel bakıcı en doğru çözümler arasında yer alıyor. Bu doğrultuda Etiler’de yaşlı bakıcı arıyorum diyenler için hasta bakıcı şirketleri arasında bulunan Anıl Danışmanlık olarak çözümler üretiyoruz. Deneyimli ve referanslı Etiler yaşlı bakıcı kadromuzdan ihtiyaçlarınıza uygun olarak yatılı, gündüzlü; evde yaşlı bakıcı ya da hastanede yaşlı bakıcı seçenekleri sunuyoruz. Etiler yaşlı bakıcılar arayışında olanların bu noktada bizlere yalnızca taleplerini iletmeleri yeterli oluyor. Nitekim istekleriniz doğrultusunda sizin için en iyi Etiler yaşlı bakıcısının sizinle bir ön görüşme yapmasını sağlıyoruz. Uygun bulmanız halinde de işe başlayabiliyorlar.

Alzheimer’lı Yaşlı Bakıcısı - Etiler

Alzheimer hastalığı yaşın ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan bir hastalıktır. Yaş ilerledikçe önemli zihinsel yetilerin ve hafızanın zayıflamaya başlaması ile birlikte ortaya çıkar. Yavaş yavaş ortaya çıkan bu hastalıkla birlikte kişi kafa karışıklıkları yaşamaya ve birçok detayı unutmaya başlar. Hastalığın ilerlemesi ile birlikte kişi yaşadığı yeri ve çevresindeki insanları hatırlamakta dahi zorluk yaşamaya başlar. Bu durumda alzheimer (alzaymır) olan yaşlı bireyin doğru bir bakıma ihtiyacı olur. Günlük hayatını idame ettirebilmesi için 7/24 desteğe ihtiyaç duyar. Bu noktada alzheimer hastası ile sürekli olarak ilgilenebilecek, yanından ayrılmayacak bir kişiye ihtiyaç duyulur. Bunun çözümü özel alzheimer bakıcısı tutmaktır. Bu doğrultuda Etiler’de alzheimer bakıcısı arıyorum diyenler için Anıl Danışmanlık olarak çözümler geliştiriyoruz. Bu konuda tek yapmanız gereken Etiler alzheimer bakıcısı için ihtiyaçlarınızı bize bildirmektir. Etiler alzheimer bakıcısı fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler bizlerle iletişime geçebilir.

Yatalak Yaşlı Bakımı - Etiler

Yaşın ilerlemesi ile birlikte farklı fiziksel ve ruhsal sıkıntılardan dolayı yaşlıların hareket kabiliyeti azalır. Hareket ve düşünme kabiliyetlerinin azalması ile birlikte bakıma ihtiyaç duyarlar. Kimisi osteoporoz gibi hastalıklardan dolayı hareket kabiliyeti tamamen kaybolur ve yatalak hasta olur. Bu noktada onların ihtiyaçlarını 7/24 giderebilecek bir kişiye ihtiyaç duyulur. Her ne kadar yakınları onların yanında olmak için ellerinden geleni yapsalar da bakım ihtiyaçları artacağından yatalak yaşlı bakıcısı gereksinimi doğar. Bu doğrultuda Etiler’de yatalak yaşlı bakıcısı arıyorum diyenler için Anıl Danışmanlık olarak çözümler üretiyoruz. Etiler yatalak yaşlı bakıcısı arayışındaysanız bizlere konu ile ilgili istek ve beklentilerinizi belirtmeniz yeterlidir. Talepleriniz doğrultusunda gündüzlü ve yatılı hasta bakıcılar temin etmekteyiz. Etiler yaşlı bakımı fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gündüzlü ya da Yatılı Yaşlı Bakıcısı - Etiler

Daha önce de belirttiğimiz üzere, yaşlı yakınınızın hastalığı fark etmeksizin yaşlı bakıcınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Alzheimer, yatalak hasta, osteoporoz (kemik erimesi) gibi durumlarda yaşlılar 7/24 bakıma ihtiyaç duyduğundan dolayı, daha çok yatılı hasta bakıcı talep edilmektedir. Ancak ameliyat gibi durumlar neticesinde ortaya çıkan dönemsel bakım ihtiyaçları için daha çok gündüzlü yaşlı bakıcı tercih edilebiliyor. Yaşlı yakınınızın ihtiyaçları doğrultusunda sizin için hangisi en uygunsa onu seçebilirsiniz. Etiler’de yaşlı bakıcı arıyorum diyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve hastanede ya da evde yaşlı bakıcı; gündüzlü ya da yatılı yaşlı bakıcı seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.