Hayatın akışı içerisinde herkesin yakınları önemli hastalık süreçlerinden geçebiliyor. Yatalak hastalar ve özellikle yaşlılar için ise hastalık dönemlerinde çok iyi bakım gerekiyor. Ancak modern hayatın getirdiği çalışma, ev işleri gibi sorumluluklar, yakınımız olan yatalak hastalar ve yaşlılar için yeteri kadar zaman ayıramamamıza sebebiyet verebiliyor. Bakıma ve ilgiye ihtiyaçları olduğundan dolayı da hasta bakıcı, hemşire ya da refakatçi ihtiyacı doğabiliyor. Bu doğrultuda hasta bakıcı, hemşire ve refakatçi danışmanlık şirketleri arasında yer alan Anıl Danışmanlık olarak, 30 yılı aşkın deneyimimizle hasta bakıcı arıyorum diyenler için çözümler sunuyoruz.

Yaşlı Bakıcı

Birçok yaşlı insan hayatının akışı içerisinde hastalanıp bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyuyor. Kanser, alzheimer, kemik erimesi sakatlık, kaza gibi onlarca olumsuz durum ve hastalık, hiç umulmadık anlarda yaşlı yakınlarımızın hayatlarına etki edebiliyor. Bu doğrultuda yaşlı bakımı için bakıcı arayan kişilere deneyimli ve referanslı yaşlı bakıcı kadromuz ile çözümler üretiyoruz. İhtiyacınıza göre yatılı, gündüzlü ya da gece; evde ya da hastanede yaşlı bakıcı seçenekleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda yakınlarınız için yaşlı bakıcı arayanlar, bizlerle iletişime geçebilirler.

Hasta Bakıcı

Yaş fark etmeksizin, hayatımızın akışı içerisinde herhangi bir yakınımız farklı sebeplerden ötürü rahatsızlanabiliyor ve hasta bakıcı ihtiyacı doğabiliyor. Bu noktada hasta yakınları için iyi ve referanslı hasta bakıcı arayışı içerisine giriyorlar. Anıl Danışmanlık olarak hasta bakıcıları arayanlar için alanında başarılı ve referanslı hasta bakıcı kadromuz ile hizmet veriyoruz. Dilerseniz yatalak hasta bakıcı, dilerseniz evde, dilerseniz de hastanede hasta bakıcı arayışınıza en iyi çözümleri üretiyoruz. İhtiyacınıza göre, kadromuzdan sizin için en iyi hasta bakıcıyı seçip ön görüşme yapmanızı sağlıyoruz. Hasta bakıcı arayışı içerisindeyseniz ve bu alanda verdiğimiz hizmet ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hemşire

Yaşlı ya da genç yakınları için, dönemsel ya da kalıcı olarak hasta bakıcı hemşire arayışında olanların Anıl Danışmanlık olarak yanındayız. Evde ya da hastanede kalan hastanızın sağlık durumuyla yakından ilgilenecek, gerekli günlük ve periyodik tetkikleri yapacak, kritik noktalarda gerekli önlemleri alacak hemşire kadromuz bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre yatılı, gündüzlü ya da gece hemşireleri hizmet yapmaktadır. Alanında deneyimli ve referanslı hemşireler arasından, sizin ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun olan hemşire ile ön görüşme yapmanızı sağlıyoruz. Uygun görmeniz halinde ise ilgili hemşire hastanıza hemen yardım etmeye başlıyor. İstanbul’da hemşire arayışındaysanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Refakatçi

Dönemsel olarak hastanede kalmak zorunda olan hastaların yakınları için, en önemli konulardan bir tanesi hastanın ihtiyaçları ile ilgilenecek bir refakatçi bulmaktır. Hastanede hastanın yanında kalmak, hastaya ihtiyacı olduğu durumlarda yardımcı olacak kişi seçiminde, en önemli noktalardan bir tanesi de deneyim ve beceridir. Anıl Danışmanlık olarak refakatçi arıyorum diyenler için alanında tecrübeli ve referanslı refakatçiler ile yanınızdayız. Çalışan kadromuzda hem yatılı hem de gündüzlü olan refakatçiler bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun olan refakatçiyi sizler için kadromuzdan seçip, sizinle görüşmesini sağlıyoruz. Bu doğrultuda hizmet almak istiyor, ve konu ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Hizmet Bölgeleri