Her insanın yaşının ilerlemesi ile birlikte, belli başlı fiziksel ve psikolojik problemler belirmeye başlar. Her ne kadar insan kendine iyi bakarsa baksın, ilerleyen yaş ile birlikte bu durum maalesef kaçınılmazdır. Nitekim günümüzde yaşlılarda onlarca çeşit hastalık bulunmaktadır. Bunlar arasında tansiyon, diyabet, kalp ve damar hastalıkları, alzheimer gibi sağlık sorunlarını sayabiliriz. Bu tarz sağlık problemleri yaşayan yaşlı yakınlarımızın yanında olmak için elimizden geleni yaparız. Tek başımıza yardım için yeterli gelemediğimizde en mantıklı çözüm olarak özel bakıcı tutmak ön plana çıkar. Nitekim yaşlı bakıcılar, yaşlıların gün içerisindeki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Biz de bu doğrultuda Anıl Danışmanlık olarak ‘Yaşlı bakıcı arıyorum’ diyenler için çözümler üretiyoruz. Levent yaşlı bakıcı arayanlar için hem deneyimli hem de referanslı yaşlı bakıcı kadromuz bulunuyor. Levent’te yaşlı bakıcı arıyorsanız bu konuda tek yapmanız gereken bizlere ihtiyaçlarınızı iletmektir. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda gündüzlü ya da geceli; evde ya da hastanede; part-time ya da full-time seçeneklerinden size en uygun hasta bakıcıyı seçiyoruz. Sizinle bir ön görüşme yapmasını ve uygun görmeniz halinde çalışmaya başlamasını sağlıyoruz. Levent’te yaşlı bakıcı arıyorum diyor ve yaşlı bakıcı fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Alzheimer Yaşlı Bakımı - Levent

Günümüzde yaşlılar arasında sıklıkla görülen hastalıklar arasında bulunan alzheimer hastalığı, yaşlı yakınlarımızın hayatlarında büyük sorunlar oluşturabiliyorlar. Nitekim alzheimer hastalığının ilerlemesi ile birlikte kişide hafızası gerilemesi, zihinsel yetilerin kaybı gibi sağlık problemleri meydana geliyor. Bu durumda yaşlı bireyin bakım ihtiyacı doğar. Her ne kadar yakınları alzheimerlı hastaların yanında olsa da, hastalığın ilerlemesi neticesinde 7/24 bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden alzheimer yaşlı bakıcısı en iyi çözümlerden bir tanesi olarak ön plana çıkar. Bu doğrultuda Levent’te alzheimer bakıcısı arıyorum diyenler için Anıl Danışmanlık olarak çözümler üretiyoruz. Sizin bize ilettiğiniz istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, alzheimer bakıcısı çalışan kadromuzdan sizin için en uygun olan yaşlı bakıcıyı seçiyoruz. Dilerseniz gündüzlü, dilerseniz de geceli olarak seçebileceğiniz Levent alzheimer yaşlı bakıcıları alanında hem tecrübeli hem de referanslıdırlar. Levent’te alzheimer yaşlı bakıcı fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler bizlerle iletişime geçebilirler.

Yatalak Yaşlı Bakıcısı - Levent

Yaşlılığın gelmesi ile birlikte hem fiziksel hem de ruhsal sorunlar baş göstermeye başlar. Kemiklerin ve vücudun dezenformasyona uğramaya başlaması ile yaşlılar bakıma ihtiyaç duymaya başlarlar. Sorunların daha da ilerlemesi ile birlikte kimi yaşlılar yatağa bağlı olarak yaşamaya devam etmek zorunda kalırlar ve 7/24 bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu durumda yakınları her ne kadar onlarla yakından ilgilenmeye çalışsa da, farklı yoğunluklardan dolayı 7/24 yanlarında olamayabilirler. Bunun en etkili çözümlerinden bir tanesi yatalak yaşlı bakıcısı tutmaktadır. Anıl Danışmanlık olarak bu doğrultuda Levent’te yatalak yaşlı bakıcı arıyorum diyenler için çözümler üretiyoruz. Levent yatalak yaşlı bakıcısı arayışı içerisindeyseniz bizlere yalnızca ihtiyaç ve taleplerinizi bildirmeniz yeterlidir. İstekleriniz doğrultusunda sizin için en iyi özel yatalak yaşlı bakıcıyı temin etmekteyiz. Dilerseniz hastanede dilerseniz evde yatalak yaşlı bakıcı temin edebilirsiniz. Levent’te yatalak yaşlı bakıcı fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gündüzlü ya da Yatılı Yaşlı Bakıcısı - Levent

Daha önce de belirtildiği üzere, yaşlı yakınınızın hastalığı fark etmeksizin yaşlı bakıcınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Alzheimer, yatalak hasta, osteoporoz (kemik erimesi) gibi durumlarda yaşlılar 7/24 bakıma ihtiyaç duyduğundan dolayı, daha çok yatılı hasta bakıcı talep edilmektedir. Ancak ameliyat gibi durumlar neticesinde ortaya çıkan dönemsel bakım ihtiyaçları için daha çok gündüzlü yaşlı bakıcı tercih edilebiliyor. Yaşlı yakınınızın ihtiyaçları doğrultusunda sizin için hangisi en uygunsa onu seçebilirsiniz. Levent’te yaşlı bakıcı arıyorum diyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve hastanede ya da evde yaşlı bakıcı; gündüzlü ya da yatılı yaşlı bakıcı seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.