Ev İşleri Yardımcı

Her evin onlarca ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyaç evde yaşayan kişi sayısına, ne tarz bir evde yaşandığına ve benzer diğer faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak bu konuda değişmeyen tek konu, çeşitli sebeplerden ötürü oluşan zaman darlığı ya da yaşlılıktan kaynaklı yeterince aktif olamama kaynaklı ev hizmetlisi ihtiyacı doğmasıdır. 1982 yılından bu yana bakıcı, temizlikçi, şirketler için personel temini gibi alanlarda çözüm üreten Anıl Danışmanlık, ev içi ihtiyaçları gidermek üzere aşçı, çocuksuz karı-koca hizmetli, temizlikçi, şoför gibi çalışan arayışlarında hizmet getirmektedir. Yatılı ya da gündüzlü, part-time ya da full-time villa ve ev hizmetçisi, temizlikçi gibi personel arayışlarınızın tamamında yanınızdayız. Verdiğimiz hizmetin kapsamı ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

Aşçı

Sağlıklı beslenme konusu her birey için büyük önem arz etmektedir. Ancak modern hayatın getirdiği problemler, birçok insanı sağlıklı beslenme konusunda yetersiz bırakabilmektedir. Bu duruma çocuklu ya da çocuksuz çalışan bir çifti örnek verebiliriz. Çoğu durumda akşam yemeği dışarıdan söylenebilmekte ya da dışarıda yenilebilmektedir. Benzer durum yaşlılar için de geçerlidir. Yaşlılar için her ne kadar zaman darlığı olmasa da, hareket kabiliyetlerinin azalması sağlıklı yemek pişirmek konusunda engel teşkil eder. Bu tarz durumlarda en doğru çözümlerden bir tanesi ev aşçısı tutmaktadır. Nitekim ev aşçıları hem yemek için gerekli alışverişleri yapar hem de kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hazırlar. Böylelikle farklı sebeplerden ötürü sağlıksız öğünlerin önüne geçilir. Bu doğrultuda ev aşçısı arayanlar için Anıl Danışmanlık olarak çözümler geliştiriyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz yatılı ev aşçısı, dilerseniz de gündüzlü ev aşçısı talep edebilirsiniz. Sizin taleplerinize en uygun ev aşçısını deneyimli ve referanslı kadromuz içerisinden seçer ve sizlerle mülakat yapmasını sağlarız. Uygun görmeniz halinde ev aşçısı sizin için çalışmaya başlar. Ev aşçısı arayışında olanlar konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirler.

Şoför Hizmeti

Ev şoförü arayışında olan aileler için Anıl Danışmanlık olarak hizmet sunuyoruz. Önemli durumlarda sizi istediğiniz yere götürecek, araba kullanırken yorulmanızın önüne geçecek ev şoförü kadromuz ile sizlere çözümler geliştiriyoruz. Alanında deneyimli ve referanslı olan ev şoförlerimiz, şehir içi ya da şehir dışı ulaşım ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu noktada bizlere yalnızca şoför ev hizmetleri ile ilgili ihtiyaçlarını bildirmeniz yeterli olacaktır. Taleplerinize paralel olarak dilerseniz yatılı ev şoförü, dilerseniz de gündüzlü ev şoförü bulabilirsiniz. Yatılı aile şoförü arayanlar için en uygun ev şoförü adayı ile ön görüşme yapmanızı sağlarız. Uygun bulmanız halinde yapılacak gerekli işlemlerin ardından ev şoförü sizin için çalışmaya başlar. Aile şoförü arayışında olanlar konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirler.

Temizlikçi Hizmeti

Yoğunluk gibi farklı sebeplerden ötürü ev temizliği ihtiyacının giderilmesi konusunda problemler yaşanabilmektedir. Bu doğrultuda ihtiyaç doğrultusunda günlük, haftalık ya da aylık ev temizlikçisi arayışına girilir. Anıl Danışmanlık olarak alanında deneyimli ve referanslı ev temizlikçisi kadromuz ile sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Ev temizlikçisi arayanların bize yalnızca ihtiyaçlarını bildirmesi yeterli olacaktır. Bu doğrultuda yatılı ev temizlikçisi ya da gündüzlü ev temizlikçisi gibi çözümler geliştirmekteyiz. İhtiyacınıza en uygun olan ev temizlikçisini seçer ve sizinle bir ön görüşme yapmasını sağlarız. Uygun görmeniz halinde ise ev temizlikçisi gerekli prosedürlerin ardından hemen işe başlayabilir. Ev temizlikçisi arayanlar, daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirler.

Çocuksuz Karı-Koca Ev Hizmetçisi

Özellikle villalarda ya da lüks dairelerde bir ev personeli yetersiz kalabiliyor. Bu noktada özellikle çocuksuz karı-koca ev çalışanları kurtarıcı oluyor. Evlerinin farklı ihtiyaçlarını giderme noktasında çalışacak çocuksuz karı-koca hizmetli arayanlar için Anıl Danışmanlık olarak çözümler sunuyoruz. Bu noktada çocuksuz karı-koca ev hizmetçileri arayanların bizlere yalnızca ihtiyaçlarını bildirmeleri yeterli oluyor. Sizden gelen istek ve taleplere bağlı olarak yatılı karı-koca hizmetçi ya da gündüzlü karı-koca hizmetçi personeller sağlıyoruz. Sizin için en uygun çift ev hizmetçi adayı ile ön görüşme yapmanızı sağlıyoruz. Uygun görmeniz halinde ise sizlere hizmet vermeye başlıyorlar. Karı-koca hizmetçi arayışında olanlar, konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirler.