Villa Personel

Villa sahiplerinin huzurlu ve rahat yaşamları için en önemli konulardan bir tanesi de doğru villa personeli seçimidir. Nitekim villada hem güvenliği hem de yaşam kalitesini arttırmak için doğru personel seçimi önemlidir. Biz de 30 yılı aşkın bir süredir sektörde hizmet veren Anıl Danışmanlık olarak, villa personeli arayanlar için farklı çözümler üretiyoruz. Sunduğumuz çözümler arasında ise villa için karı-koca personel, villa aşçısı, villa bahçıvanı ve villa şoförü gibi çözümler yer alıyor.

Villa İçin Karı Koca Çalışan

Anıl Danışmanlık olarak villalarda ve büyük evlerde yaşayan aileler için, villaya çift çalışanlar temin ediyoruz. Villaya karı koca çalışan arayışında olan aileler için, referanslı ve tecrübeli çalışan kadromuz bulunmaktadır. Bu noktada bizlere yalnızca ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirtmeniz yeterli oluyor. Sizin taleplerinize en uygun olan karı koca çalışanı, kadromuzdan sizler için seçiyoruz. Bu alanda yıllardır hizmet veren Anıl Danışmanlık olarak, sizin için en doğru seçenek olan çift çalışanı tercih etmenize yardımcı oluyoruz. Siz de villa ve büyük evler için karı koca çift çalışan arıyor ve konu ile ilgili detayları öğrenmek istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Makam Şoförleri

Villalarda ve büyük evlerde yaşayan ailelerin arayışları arasında villa şoförleri ya da makam şoförleri de yer almaktadır. Bu noktada kişiye uzun yıllar doğru ve kaliteli hizmet verecek bir şoför çalışanı bulmak önem kazanıyor. Anıl Danışmanlık olarak villa ve makam şoförleri arayanlar için deneyimli ve referanslı çalışan kadromuzla yanınızdayız. Yatılı ya da gündüzlü şoför istiyorsanız, ihtiyaç ve taleplerinize en uygun tercihi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Taleplerinize en uygun olan deneyimli villa şoförünün sizinle ön görüşme yapmasını sağlıyoruz. Villa ve makam şoförü arayışındaysanız ve verdiğimiz hizmet ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Villa Personeli Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Villa personeli seçiminde öncelikle ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemelisiniz. Hangi alanda kendi yetiştirmiş, hangi sayıda personele ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Öte yandan yatılı villa personeli mi yoksa düzenli çalışmaya gelen villa personeli mi istediğinize karar vermelisiniz. İhtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemenizin ardından, Anıl Danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan villa personellerini belirliyoruz. Referansları güçlü, detaylı değerlendirmeler sonucu kadroya katılan bu çalışanlar ve sizin aranızda bir ön görüşme ayarlıyoruz. Sizin için uygun olması halinde de villa personeli belirlenen tarihte hizmete başlıyor.