Bebekler dünyaya geldikleri ilk andan itibaren bakıma, sevgiye ve ilgiye muhtaç olurlar. Bebeklerin hayatlarının merkezini oluşturan bu üçlünün karşılanabilmesi için anne ve babalar, yakınlar, akrabalar ellerinden geleni yaparlar. Ancak bebeklerin ihtiyaç duyduğu bakım, ebeveynlerin çalışması gibi durumlarda sekteye uğrayabilir. Bu tarz durumlarda bebeklerin sağlıklı gelişimlerini sürdürebilmeleri adına bebek bakıcısı, bebek hemşiresi, pedagog, dadı gibi ihtiyaçlar ortaya çıkar.

1982 yılından bu yana hizmet veren Anıl Danışmanlık olarak Kadıköy’de bebek bakımına yönelik ihtiyaçlarınıza çözümler getiriyoruz. Kadıköy bebek bakıcısı gibi bebek bakımına yönelik çalışan arayan anne babalar için tecrübeli çalışan kadromuz ve kurumsal deneyimimiz ile çözümler üretiyoruz. Caddebostan, Erenköy, Suadiye, Moda, Feneryolu ve Şaşkınbakkal gibi semtler için bebek bakıcısı arayan aileler için verdiğimiz hizmet detaylarını burada bulabilirsiniz.

Kadıköy Bebek Bakıcısı

Kadıköy’de bebek bakıcısı arayan aileler için farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler oluşturuyoruz. Kadıköy bebek bakıcısı tutmak isteyen ailelerin bize istek ve taleplerini iletmeleri yeterli olacaktır. İstekleriniz doğrultusunda sizler için yatılı, part-time, tam zamanlı bebek bakıcısı gibi seçenekler sunabilmekteyiz. Tam ihtiyacınız olan programı ayarlayabilmek adına bebek bakıcısına haftanın hangi gün ve saatlerinde ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır. Sizin için belirlediğimiz bebek bakıcısı ile ön görüşme yapmanızı sağlıyoruz. Sizin için de uygun olduğunu düşünüyorsanız bebek bakıcısı hemen işine başlayabiliyor. Caddebostan, Suadiye, Erenköy olmak üzere Bağdat Caddesi ve Moda gibi Kadıköy’ün farklı semtlerinde bebek bakıcısı arayanlar, daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Bebek Hemşiresi

Bebeklerin sağlık gelişimlerini takip edecek, sağlık ile ilgili gerekli bakımları yapacak bebek hemşiresi tutmak isteyen aileler için çözümler sunuyoruz. Kadıköy’de bebek hemşiresi tutmak isteyen ebeveynler için bebeklerinin sağlık ile ilgili ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayan, alanında eğitimli ve uzman bebek hemşireleri ile hizmet veriyoruz. Bebeklerin ilk bakımlarından ateş kontrolüne kadar tüm sağlık bakımlarını inceleyen ve kontrol altında tutan bebek hemşiresi tutmak istemeniz halinde bizlere beklentilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Sizin ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda sizin ve bebeğiniz için en iyi bebek hemşiresini belirler ve sizlerle ön görüşme yapmalarını sağlarız. Sizin için de uygun olması halinde bebek hemşiresi hemen işine başlar. Kadıköy bebek hemşiresi arayışında olan aileler konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Bebek Mürebbiyesi

Mürebbiyeler bebeklerin hem bakımı hem de eğitimi ve gelişimi gibi konularda söz sahibi olurlar. Bebeklerin genel bakımlarını üstlenmelerinin yanı sıra onların psiko-sosyal gelişimlerini destekleyici rol de üstlenirler. Bu doğrultuda Kadıköy’de bebek mürebbiyesi arıyorum diyen aileler için Anıl Danışmanlık olarak hizmet veriyoruz. Kadromuzda sizler için alanında hem tecrübeli hem de referanslı mürebbiyeler barındırıyoruz. Sizin ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda bebeğiniz için en iyi bebek mürebbiyesini seçip, sizinle ön görüşme yapmasını sağlıyoruz. Yapılan mülakatın ardından uygun görmeniz halinde ise mürebbiye hemen işe başlayabiliyor. Kadıköy bebek mürebbiyesi arayan aileler arasındaysanız ve konu ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Bebek Pedagogu

Bebekler dünyaya ilk geldikleri andan itibaren gelişimlerine başlarlar. Farklı dönemlerde farklı ihtiyaçları daha fazla ağırlık kazanır. Özellikle ilk 6 ay içerisinde anne ile kurdukları bağın kalitesi, onların sağlıklı gelişimleri için büyük önem arz eder. Dolayısıyla 0-16 ay, 6-12 ay gibi farklı dönemlerde farklı psiko-sosyal desteğe ihtiyaç duyarlar. Bu doğrultuda bebek pedagogları önemli çözümler arasında yer alır. Akademik ve bilimsel alt yapıya sahip olan pedagoglar ebeveynlerin bebek yetiştirme konusunda en büyük yardımcıları olurlar. Bebekler için gelişim çizelgeleri oluşturur ve onların gelişimlerini takip ederek ebeveynlere tavsiyede bulunurlar. Bu kapsamda Kadıköy’de bebek pedagogu arıyorum diyen aileler için Anıl Danışmanlık olarak hizmet veriyoruz. Kadıköy’ün Caddebostan, Bostancı, Bahariye, Merdivenköy, Moda gibi her semtten ailelerin bebek pedagogu konusunda bizlere ihtiyaçlarını iletmeleri yeterli olacaktır. Talepleriniz doğrultusunda sizin için en iyi bebek pedagogu ile sizin aranızda bir ön görüşme ayarlıyoruz. Siz de uygun görmeniz halinde pedagog hemen işe başlıyor. Kadıköy bebek pedagogu arayışında olanlar konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Bebek Oyun Ablaları

Bebekler dünyaya gelmeleri ile birlikte hem çevresindeki insanları hem de eşyaları ve nesneleri tanımak için girişimlere başlarlar. Bu yüzden onlarla sürekli olarak vakit geçirmek, ufak oyunlar oynamak onları hem daha mutlu eder hem de çevresini daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Bebek ablalarının önemi de buraya çıkar. Bebek gelişiminde uzman ve pedagojik alt yapıya sahip çalışanlar olan oyun ablaları, bebeklerin gelişimlerinde önemli rol oynarlar. Bu doğrultuda Kadıköy’de bebek oyun ablası arıyorum diyen aileler için Anıl Danışmanlık olarak çözümler üretiyoruz. İstek ve talepleriniz doğrultusunda gündüzlü, part-time olmak üzere farklı zamanlarda çalışabilecek ve sizin için en iyi oyun ablasının sizinle ön görüşme yapmasını sağlıyoruz. Sizin için de uygun olması halinde Kadıköy’de bebek oyun ablası arayışınız mutlu sonla bitmiş oluyor. Kadıköy bebek oyun ablası arayışında olan aileler, konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilirler.