Çocukların yetişkin olana kadar geçen sürede iyi bir bakım ve eğitim almaları şarttır. Okul ve ebeveynler bu noktada kilit bir rol oynarlar. Ancak ebeveynlerin iş hayatından ya da vakit alan benzer sorumluluklarından ötürü çocuklarına ayırabilecekleri vakit sınırlanabilmektedir. Böyle durumlarda çocuk bakımına yönelik çocuk bakıcısı, çocuk hemşiresi, pedagog, dadı gibi ihtiyaçlar doğar.

1982 yılından bu yana hizmet veren Anıl Danışmanlık olarak Kadıköy’de çocuk bakımına yönelik ihtiyaçlarınıza çözümler getiriyoruz. Kadıköy çocuk bakıcısı gibi çocuk bakımı için çalışan arayışı içerisinde olan aileler için tecrübeli çalışan kadromuz ve kurumsal deneyimimiz ile hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda Suadiye, Erenköy, Caddebostan, Feneryolu ve Moda gibi tüm Kadıköy semtlerinde çocuk bakıcısı arayan aileler, hangi hizmetleri verdiğimizi burada bulabilirler.

Kadıköy Çocuk Bakıcısı

Kadıköy’de çocuk bakımına yönelik çocuk bakıcısı arayışında olan aileler için çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda Kadıköy’de çocuk bakıcısı arıyorum diyenlerin bizlere ihtiyaç ve taleplerini iletmeleri yeterli olacaktır. Haftanın hangi gün ve saatlerinde çocuk bakıcısına duyuyorsanız, o doğrultuda part-time, gündüzlü ve yatılı çocuk bakıcısı gibi öneriler sunuyoruz. Sizin için en iyi Kadıköy çocuk bakıcısı ile ön görüşme yapmanızı sağlıyor, uygun bulmanız halinde hemen işe başlamasını sağlıyoruz. Kadıköy’de çocuk bakıcıları arayan aileler konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Çocuk Hemşiresi

Çocuk hemşireleri çocukların sağlık ile ilgili bakımlarını ve tetkiklerini üstlenirler. Çocukların genel bakımlarından ateş kontrolüne kadar sağlık ile ilgili tüm detayları inceleyip kontrol altında tutarlar. Bu doğrultuda Kadıköy’de çocuk hemşiresi tutmak isteyen aileler için alanında uzman, eğitimli ve deneyimli çocuk hemşiresi çözümleri üretiyoruz. Bu noktada Kadıköy’de çocuk hemşiresi arıyorum diyen aileler bizlere ihtiyaç ve beklentilerini iletebilirler. Sizlerin talepleriniz doğrultusunda tam zamanlı, part-time, gündüzlü ya da yatılı çocuk hemşiresi gibi seçenekler sunmaktayız. Sizin için en iyi çocuk hemşiresinin sizinle bir ön mülakat yapmasını sağlıyoruz. Ardından uygun görmeniz halinde hemen işe başlayabiliyorlar. Bostancı, Merdivenköy, Kazasker, Caddebostan, Göztepe gibi Kadıköy’ün farklı semtlerinden çocuk hemşiresi arayan aileler konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Çocuk Dadısı

Kadıköy’de dadı arıyorum diyen aileler için farklı taleplere yönelik olarak alanında deneyimli ve referanslı çocuk dadısı kadromuzla hizmet veriyoruz. Başta çalışan ebeveynler olmak üzere zaman sıkıntısı çeken çocuklu aileler için gerekli olan çocuk dadılar, çocukların gelişimleri konusunda kilit bir rol oynuyorlar. Sahrayıcedid, Yenisahra, Çiftehavuzlar, Kuyubaşı, Zühtüpaşa, Çemenzar, Acıbadem gibi tüm Kadıköy genelinde yer alan semtler için hizmet vermekteyiz. Bu noktada bizlere çocuk dadası için yalnızca ihiyaçlarınızı iletmeniz yeterli olacaktır. Talepleriniz doğrultusunda part-time, tam zamanlı, yatılı gibi farklı çocuk dadılarını sizlere yönlendirebilir ve ön görüşme yapmanızı sağlayabiliriz. Uygun görmeniz halinde de hemen işe başlayabilirler. Kadıköy’de çocuk dadısı arayan aileler, konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Çocuk Pedagogu

Çocukların gelişiminde psikoloji ve ruhsal durum çok önemlidir. Nitekim çocukların yaşadığı deneyimler, öğrendiği bilgiler, gördüğü şeyler onların gelecekteki davranış ve tutumlarını etkiler. Çocukların gelişim safhalarında yaşanan yanlış durumlar çocukların şiddet eğilimli olmasına, beslenme dengesinin bozulmasına, uyku problemleri yaşamasına ve daha birçok soruna sebebiyet verebilmektedir. Bu noktada da çocuk pedagoglarının önemi devreye girer. Kadıköy’de çocuk pedagogu arıyorum diyen aileler için alanında deneyimli ve uzman pedagog kadromuz ile hizmet veriyoruz. Bize ilettiğiniz ihtiyaç ve talepler doğrultusunda part-time, tam zamanlı, gündüzlü ve yatılı çocuk pedagogu gibi seçenekler sunuyoruz. Sizin için en iyi çocuk pedagogunu belirlememizin ardından, sizlerle ön görüşme yapmalarını sağlıyoruz. Siz de uygun görmeniz halinde Kadıköy’de çocuk pedagogu arayışınız son bulmuş oluyor ve istediğiniz zaman çalışmaya başlayabiliyorlar. Kadıköy çocuk pedagogları arayan aileler konu ile ilgili daha fazla detay için bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Çocuk Gelişimcisi

Kadıköy’de çocuk gelişimcisi arıyorum diyen aileler için Anıl Danışmanlık olarak çözümler üretiyoruz. 0-14 yaş aralığında yer alan çocukların gelişimlerinde ve eğitimlerine önemli bir rol üstlenen çocuk gelişimcileri, çocuklu ailelerin en çok ihtiyaç duyduğu çalışanlar arasında yer alıyor. Farklı yönlerden çocukların gelişimlerini destekleyen çalışanlar olan çocuk gelişimcileri arayışındaysanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en iyi çocuk gelişimcisinin sizinle ön görüşme yapmasını sağlıyoruz. Uygun görmeniz halinde hemen işe başlayabiliyorlar. Kadıköy çocuk gelişimcisi arayan aileler, konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Çocuk Mürebbiyesi

Mürebbiyeler çocukların bakımları ve eğitimleri açısından önemli bir rol üstlenirler. Özellikle farklı sebeplerden ötürü çocuklarına yeteri kadar vakit ayıramayan aileler için en iyi çözümler arasında çocuk mürebbiyeleri yer alıyor. Bu doğrultuda Kadıköy’de çocuk mürebbiyesi arıyorum diyen aileler için çözümler geliştiriyoruz. Alanında tecrübeli ve referanslı mürebbiye çalışan kadromuzdan, sizin için en uygun olanını size öneriyor ve ön görüşme yapmanızı sağlıyoruz. Size de uygun olması halinde hemen işe başlayabiliyorlar. Suadiye, Erenköy, Feneryolu, Göztepe, Moda ve Bağdat Caddesi’nin tamamı olmak üzere, tüm Kadıköy genelinde çocuk mürebbiyesi arayan aileler, konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirler.

Kadıköy Çocuk Oyun Ablaları

Pedagojik bir alt yapıya ve eğitime sahip olan oyun ablaları, çocuklarla vakit geçirerek onların kendilerini daha iyi keşfetmelerine, yeni hobiler edinmelerine yardımcı olmaktadırlar. Bu kapsamda çocuk oyun ablaları çocuklarla oyun oynamalarının yanı sıra, onlarla ders yapma, sanatsal aktivitelere katılma gibi etkinlikler de yaparlar. Bu doğrultuda Kadıköy’de oyun ablası arıyorum diyen aileler için Anıl Danışmanlık olarak hizmet veriyoruz. Bizlere ilettiğiniz istek ve talepleriniz doğrultusunda dönemsel, part-time, tam zamanlı gibi oyun ablası kadromuzdan en iyi seçeneği size sunuyor ve çocuk oyun ablası ile ön görüşme yapmanızı sağlıyoruz. Siz de uygun görmeniz halinde çocuk oyun ablası hemen işe başlayabiliyor. Kadıköy çocuk oyun ablası arayışında olan aileler, daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirler.