Bebekler dünyaya gözlerini açmalarıyla birlikte bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Ebeveynlerin farklı sebeplerden dolayı yoğun olmaları ailelere bebek bakımı konusunda zorluk çıkarabilirler. Bu sorunların yaşandığı durumlarda bebek bakımına yönelik bebek bakıcısı, bebek hemşiresi, pedagog, dadı gibi ihtiyaçlar meydana gelir.

1982 yılından bu yana hizmet veren Anıl Danışmanlık olarak Levent’te bebek bakımına yönelik ihtiyaçlarınıza çözümler getiriyoruz. Levent bebek bakıcısı gibi bebek bakımı için çalışan arayışı içerisinde olan aileler için tecrübeli çalışan kadromuz ve kurumsal deneyimimiz ile çözümler üretiyoruz. Levent bölgesi için bebek bakıcısı arayan aileler için hangi hizmetleri verdiğimizi burada bulabilirsiniz.

Levent Bebek Bakıcısı

Levent’te bebek bakımına yönelik bakıcı talep edenler için, farklı ihtiyaçlara hitap eden çözümler sunuyoruz. Levent bebek bakıcısı çalıştırmak için sizin bize taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz yatılık, isterseniz de yarım gün çalışan bebek bakıcıları bulabilirsiniz. Anıl Danışmanlık’a bebek bakıcısına hangi gün ve saatlerde ihtiyacınız olduğunu iletmeniz yeterli olacaktır. Taleplerinize bağlı olarak part-time veya tam zamanlı bebek bakıcısı ile ön görüşme yapmanızı sağlamaktayız. Sizin aradığınız kriterlerine uygun bir bebek bakıcısı olduğunu düşünüyorsanız da, işe hemen başlamaktadır. Levent bebek bakıcısı arayışındaysanız, daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Levent Bebek Hemşiresi

Bebekleri için gerekli bakım ve tedavilerini üstlenecek bebek hemşiresi tutmak isteyen ailelere çözümler üretiyoruz. Levent’te bebek hemşiresi arayışında olan aileler için bebeklerinin her ihtiyacını profesyonelce karşılayan, alanında eğitimli ve uzman bebek hemşireleri ile çözümler üretiyoruz. Bebek hemşiresi olarak çalışan kadromuzda yer alan kişiler alanında uzman ve referanslı bebek hemşirelerinden meydana gelmektedir. Bebek hemşireleri bebeklerin ilk bakımlarından ateş kontrolüne kadar bebeklerin sağlıkları ile ilgili tüm detayları inceler ve kontrol altında tutar. Levent’te bebek hemşiresi arayan ailelerin talepleri doğrultusunda size uygun en iyi adayın sizinle ön görüşme yapmasını ve tanışmanızı sağlıyoruz. Bebeğiniz için uygun bir bebek bakıcısı olduğunu düşünmeniz halinde, hemen işe başlayabiliyorlar. Levent bebek hemşiresi arayan aileler konu ile ilgili daha fazla bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilir.

Levent Bebek Mürebbiyesi

Mürebbiyeler bebeklerin hem bakımını hem de eğitimini üstlenirler. Bu doğrultuda Levent’te bebek mürebbiyesi arayışında olan aileler için Anıl Danışmanlık olarak çözüm önerileri sunuyoruz. Bebeklerin genel bakımını yapan mürebbiyeler, ayrıca bebeklerin psiko-sosyal gelişimlerini destekleyici oyunlar da oynamaktadırlar. Levent’te bebek mürebbiyesi arayan aileler için alanında tecrübeli ve referanslı mürebbiye çalışan kadromuzdan, sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun mürebbiye ile ön görüşme yapmanızı ve tanışmanızı sağlıyoruz. Uygun olduğunu düşünmeniz halinde, bebek mürebbiyesi hemen çalışmaya başlayabiliyor. Levent mürebbiye arayışındaysanız ve sunduğumuz hizmet ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Levent Bebek Pedagogu

Bebeklerin doğumu ile birlikte ilk 6 ay içerisinde bebeğin gelişimi, beslenmesi ve anne ile olan ilişkileri büyük önem taşır. Söz konusu dönemde bebeğin nöro gelişimsel olarak desteklenmesi noktasında ebeveynlerin dikkat etmeleri gereken konular olur. Bebeklerin gelişimi bir bütün olarak ele alınsa da aslında her dönem farklıdır. Örneğin, 0-3 ay bebekler ile 4-6 ay bebeklerin gelişimleri, edindiği becerileri ve öğrendikleri birbirinden farklılaşır. Bu noktada anneye profesyonel anlamda destek ihtiyacı duyulur. Bebeklerin gelişim çizelgelerini yapan, onların gelişimlerini takip eden, annelere bu yönde tavsiyeler veren bebek pedagoglarına ihtiyaç duyulur. Bebek pedagogları akademik ve bilimsel alt yapısı olan kişilerdir. Kadromuz içerisindeki Levent bebek pedagogları alanında hem uzman, hem referanslı hem de deneyimli pedagoglardır. Levent’te bebek pedagogu arayışı içerisindeyseniz ve konu ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Levent Bebek Oyun Ablaları

Bebekler dünyaya ilk geldikleri andan itibaren hem çevresindeki insanları hem de eşyaları tanımaya çalışırlar. Bu noktada bebeklerle vakit geçirmek, onlarla ufak oyunlar oynamak bebeklerin dünyayı tanımaları konusunda yardımcı olacaktır. Bu noktada bebek ablaları önemli görevler üstlenirler. Oyun ablaları bebek gelişiminde uzman ve pedagojik altyapıya sahip insanlardır. Dolayısıyla bebeklerin gelişimlerine büyük katkı sağlarlar. Bu amaç ile Levent’te bebekler için oyun ablası arayışında olan aileler için Anıl Danışmanlık olarak çözümler üretiyoruz. Sizin bebek oyun ablaları ile ilgili istek ve ihtiyaçlarınızı bize bildirmeniz yeterli oluyor. Taleplerinizle paralel olarak bebeğiniz için en iyi olacak oyun ablasını, deneyimli ve referanslı kadromuz içerisinden seçiyoruz. Levent bebek oyun ablası arayışında olan ve daha fazla bilgi almak isteyen aileler bizlerle iletişime geçebilirler.